1. Simona Halep a donat 30.000 de euro pentru spitalele din București și Constanța. ”A venit din interior. Doctorii au nevoie de ajutor”. 2. Astra Giurgiu, care n-a achitat jucatorilor nici un salariu in 2020, le-a propus fotbalistilor, printr-o scrisoare, reducerea contractelor cu 50% pe perioada ianuarie-septembrie 2020. 3. Barcelona vrea să îl transfere pe […]
